event/unum

unum festival

Heyyy! Te pelqen muzika elektronike? Po deti? Tani ti e ke mundesine ti shijosh te dyja!Apliko ne JUTH app dhe behu pjese e shorteut per te fituar paketa dhe bileta per 4 dite feste ne UNUM Festival!Mos humb kohe

Lista e fituesve te paketave cift

 • Denis Topallaj
 • Marjus Gjata
 • Anna Plaku
 • Ana Ana
 • Flori Rama
 • Daniel Perdeda
 • Andi Andi
 • Olti Çuni
 • Eva Çuko
 • Elisa Kela

Lista e fituesve te biletave te hyrjes cift

 • Xhevahir Marku
 • Teisa Kurti
 • Orjana Baholli
 • Enida Cekeli
 • Nertiliada Sakollari
 • Kristi Lacaj
 • Emiliana Boshku
 • Kledian Disha
 • Pamela Brahimi
 • Maneiro Shtjefni
 • Kela Dudumi
 • Xheni Hazizaj
 • Enea Doko
 • Kleiti Hilaj
 • Marin Xhaxhiu
 • Anjeza Ujkaj
 • Kejdi Bengu
 • Albi Shehi
 • Florian Vataj
 • Emerilda Shenaj